Môj  pohľad  cez  objektív

  …človek pri fotení spoznáva krásne miesta pohľadom cez objektív a keď sa snaží a má trochu šťastia, niekedy sa mu podarí zachytiť i uchovať krásny okamih, alebo atmosféru, ktoré a už nevrátia  späť.
Na fotografii však ostávajú  natrvalo...
  …a má to ešte jedno kúzlo – pri fotení človek zabúda na svoje každodenné starosti a dostáva sa tak trochu do iného sveta. A to je dobre…“
Ja sám vnímam svoju amatérsku fotografickú tvorbu predovšetkým ako veľkú zábavu a koníček.

____________________________________________________________________________________________________________________________________

My view through the lens

People might find beautiful places while looking for a good picture.. and with a bit of luck and effort sometimes they might capture a nice moment or just a feeling of an environment they are in and be able to catch it while it might never repeat again..They preserve all of this on their pictures...... and there is one more magic in it - people forget all about their worries while shooting pictures and are at least just for a while in "different world".. and that's great..I perceive my own non-professional photographs above all as an enjoyment and hobby..

 I hope you will enjoy all the pictures on my website and have nice aesthetic experience.

O  projekte

 Táto fotogaléria predstavuje výber niektorých mojich fotografií. Ako fotograf- amatér najradšej fotím prírodu, krajinky,architektúru,rôzne akcie a tiež trochu aj makro .Používam  digitálnú zrkladlovku   zn. Olympus- 410 s dvomi objektívmi a nejaké  filtre. 
  Fotografie  upravujem v grafickom editore Photoshop CS6 , a veľmi  málo  aj v editore Zoner Photo Studio 12.

_____________________________________________________________________________________________

 About the project

This photo gallery presents a selection  of some of my photos.As a non-professional photographer I like to shoot photos of nature, architectural photos, various events andalso part of my work consist of shooting in micro mode.Most of my pictures are taken with reflex camera combined with two lens kit and filters.For editing my photos I use Photoshop CS6 and occasionally also Zoner Photo Studio 12.